Datorsistēmu apkalpošana

Negaidot ir pienācis kārtējais pirmdienas rīts un dators tā vietā, lai rādītu uzmundrinošo Welcome rāda zilu ekrānu ar ķeburiem jeb vēl trakāk nerāda neko? Lai arī cik anekdotiska nebūtu šī situācija, tāda nu ir tā tehnikas ikdiena, ja par to kāds pienācīgi un savlaicīgi nav parūpējies

 

Atkal niķojas dators?

Mūsu uzņēmums jau vairāk nekā 15 gadus ikdienā ir pieradis rūpēties par šādu situāciju risināšanu. Šo gadu laikā mums ir sakrāta pietiekami liela pieredzes un zināšanu bagāža, lai mēs varētu atdzīvināt jūsu mīļoto draugu maksimāli īsā laika un iespējami maziem datu zaudējumiem. Protams, ka katra situācija ir unikāla un nepieciešamais risināšanas laiks ir atšķirīgs. Tāpēc mēs esam izstrādājuši vairākus datortehnikas servisa sadarbības modeļus, proti datortehnikas līgumapkalpošana un vienkārši apkalpošana pēc izsaukumu. Par līgumapkalpošanas priekšrocībām un ieguvumiem jūs varat iepazīties attiecīgajā mājas lapas sadaļā, savukārt šeit mēs aprakstīsim kā pieteikt servisa inženiera izsaukumu un ko tas viss maksās.

    Par kādām datorproblēmām mums var zvanīti? Ja īsi, tad par visam! Sākot no "nedrukā printeris" un "nav interneta" līdz par nestrādājošam datoram, jeb serverim. Servisa izsaukumu pieteikt ir pavisam vienkārši. Viss kas jums ir jāizdara ir jāpazvana mums pa tālruni 67027165 un mūsu brīvais inženieris nekavējoties sāks risināt jūsu problēmu.

    Kā notiek klienta problēmu risināšana? Jau telefona sarunā ar mūsu inženieri tiek maksimāli iespējami noskaidroti konstatētie defekti, lai izbraucot pie jums mūsu speciālists jau zinātu ar ko būs jāsaskaras un kādas iespējamās detaļas, jeb instrumenti būs nepieciešami. Kad sākuma informācija ir iegūta mūsu speciālists dodas pie jums uz biroju, jeb majām un cenšas problemu novērst uz vietas, ja tas nav iespejams, tad dators tiek atvests uz mūsu servisu tālakam remontam.

Ko šāds pakalpojums maksā?

Speciālista izsaukums Rīgā un īsa 5-10 minūšu iepazīšanās ar situāciju, bet varbūt arī ātrs risinājums jums maksās 21EUR + PVN. 

Ja pie jums būs nepieciešams pavadīt ilgaku laiku, tad mūsu servisa inženiera maksa tiek noteikta par darba stundu skaitu - 21EUR/h + PVN. Cik laika būs nepieciešams tieši jūsu problēmas risināšanai ir grūti precīzi noteikt, taču aptuveno nepieciešamo darba stundu skaitu mes varam mēģinat prognozēt pamatojoties uz līdzīgu gadijumu pieredzi.

Piemēram, pilna datora parinstalācija, ar jaunāko servisa pakotņu uzstādīšanu, programmu pārinstalēšana un datu pārnesšana maksā 60EUR + PVN, tas ir neskatoties uz to, ka faktiski tiek iztērēts vairāk laika, bet šī darba laikā ir daudz brīvi momenti, kamēr dators veic noteiktas darbības, kad inženieris var paralēli veikt citus darbus.

 

Izvēloties mūsu IT servisu Jūs saņemsiet kvalitatīvu un kopetentu speciālistu atbalstu reāli īsā laikā ar maksimālu atdevi veicamajam darbam!