Par mums

     Informatīvo Tehnoloģiju Centrs SIA ir dibināta 1997. gada novembrī. Firmas darbības pamatā ir kompleksa, ar informatīvajām sistēmām un to ekspluatāciju saistītu jautājumu risināšana.
     Apzinoties, ka projektos realizējamā datortehnika ir neatņemama firmas piedāvāto risinājumu sastāvdaļa un tās kvalitatīvie rādītāji ir vieni no būtiskākajiem IS risinājumos, ir noteikti trīs galvenie tehnikas izvēles noteikumi :

KVALITĀTE, TEHNOLOĢISKĀ SAVIETOJAMĪBA, GARANTIJAS IESPĒJA


     Cena, ka kritērijs, ir apzināti izlaista no šī saraksta, jo bieži vien iegādes cena un lietošanas izmaksas ir diametrāli pretējas. Mēs uzskatam, ka klientam ir jāpiedavā risinājums, kas ir ekonomisks visā tā mūžā, neviska tikai iegādes brīdī.

Firmas darbinieku skaits ir neliels, bet to profesionālās zināšanas, pieredze un darba organizācija nodrošina ātru un intensīvu darbu.

Vistuvākajā laikā ir ieplānota ievērojama firmas paplašināšanās izveidojot atsevišķu programnodrošinājuma izstrades nodaļu, kuras viens no galvenajiem uzdevumiem būs apmierināt pieaugošo pieprasījumu pēc specializēta programmu nodrošinājuma izstrādes.

Izvēloties mūsu uzņēmumu, kā savu stratēģisko sadarbības partneri IT jomā jūs iegūsiet profesionālus risinājumus, apkalpošanu un iespēju koncentrēties savam darbam, nevis IT problēmu risināšanai.

Par mūsu pieejas pareizību runa mūsu klienti, kuru vidū ir tādi uzņēmumi kā:

VA Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (centrālais birojs un rajonu biroji)
LR Zemkopības ministrija 
TZMO Latvija SIA (zīmolu Bella, Happy, Matopat, Seni izplatītaji Latvijā)
Termināls Vecmilgrāvis SIA
Limbažu Siers AS
Riga Nordic Terminal SIA
AMSERV Latvija SIA (Toyota, Lexus, Opel, Peugeot un Chevrolet automobiļu tirdzniecības centri)
Hanzas Maiznīcas (uzņēmumu grupa)
Latvenergo Augstspriegumu tīkli
Ciltsdarba valsts inspekcija (šobrīd daļa no PVD)
Vairaki Zvērinātu tiesu izpildītāju un juridiskie biroji